Qol.Az

Təqvim

[02.06.2014]

12 İYUN

A qrupu

01:00. Braziliya - Xorvatiya - 3:1


13 İYUN


A qrupu

21:00. Meksika - Kamerun - 1:0


B qrupu

00:00. İspaniya - Hollandiya - 1:5

03:00. Çili - Avstraliya - 3:1


14 İYUN

C qrupu

21:00. Kolumbiya - Yunanıstan - 3:0

D qrupu

00:00. Uruqvay - Kosta Rika - 1:3

03:00 İngiltərə - İtaliya - 1:2


15 İYUN

C qrupu

06:00. Fil Dişi Sahili - Yaponiya - 2:1


E qrupu

21:00. İsveçrə - Ekvador - 2:1


E qrupu

00:00. Fransa - Honduras - 3:0


F qrupu

03:00. Argentina - Bosniya və Herseqovina - 2:1


16 İYUN

G qrupu

21:00. Almaniya - Portuqaliya - 4:0


F qrupu

00:00. İran - Nigeriya - 0:0


G qrupu

03:00. Qana - ABŞ - 1:2



17 İYUN

H qrupu

21:00. Belçika - Əlcəzair - 2:1


A qrupu

00:00. Braziliya - Meksika - 0:0


H qrupu

03:00. Rusiya - Cənubi Koreya - 1:1


18 İYUN

B qrupu

21:00. Avstraliya - Hollandiya - 2:3


B qrupu

00:00. İspaniya - Çili - 0:2


A qrupu

03:00. Kamerun - Xorvatiya - 0:4



19 İYUN

C qrupu

21:00. Kolumbiya - Fil Dişi Sahili - 2:1

 
D qrupu

00:00. Uruqvay - İngiltərə - 2:1


C qrupu

03:00. Yaponiya - Yunanıstan - 0:0


20 İYUN

D qrupu

21:00. İtaliya - Kosta Rika - 0:1


E qrupu

00:00. İsveçrə - Fransa  - 2:5


E qrupu

03:00. Honduras - Ekvador - 1:2


21 İYUN

F qrupu

21:00. Argentina - İran - 1:0


G qrupu

00:00. Almaniya - Qana - 2:2


F qrupu

03:00. Nigeriya - Bosniya və Herseqovina - 1:0


22 İYUN

H qrupu

21:00. Belçika - Rusiya - 1:0


H qrupu

00:00. Cənubi Koreya - Əlcəzair - 2:4


G qrupu

03:00. ABŞ - Portuqaliya - 2:2


23 İYUN

B qrupu

21:00. Avstraliya - İspaniya - 0:3

21:00. Hollandiya - Çili - 2:0


A qrupu

01:00. Kamerun - Braziliya - 1:4

01:00. Xorvatiya - Meksika - 1:3



24 İYUN
 
D qrupu

21:00. Kosta Rika - İngiltərə - 0:0

21:00. İtaliya - Uruqvay - 0:1



C qrupu

01:00. Yunanıstan - Fil Dişi Sahili - 2:1

01:00. Yaponiya - Kolumbiya - 1:4



25 İYUN

F qrupu

21:00. Bosniya və Herseqovina - İran - 3:1

21:00. Nigeriya - Argentina - 2:3

 
E qrupu

01:00. Ekvador - Fransa - 0:0

01:00. Honduras - İsveçrə - 0:3



26 İYUN

G qrupu

21:00. Portuqaliya - Qana - 2:1

21:00. ABŞ - Almaniya - 0:1


H qrupu

01:00. Əlcəzair - Rusiya - 1:1

01:00. Cənubi Koreya - Belçika - 0:1

  

1/8 final

28 İYUN

1. 21:00. Braziliya - Çili - 1:1 (Penaltilər seriyasında, 3:2)

2. 01:00. Kolumbiya - Uruqvay - 2:0



29 İYUN

3. 21:00. Hollandiya - Meksika - 2:1


4. 01:00. Kosta-Rika - Yunanıstan - 1:1 (Penaltilər seriyası – 5:3)


30 İYUN

5. 21:00. Fransa - Nigeriya - 2:0

 

6. 01:00. Almaniya - Əlcəzair - 2:1



1 İYUL

7. 21:00. Argentina - İsveçrə - 1:0


8.
01:00. Belçika - ABŞ - 2:1

 


1/4 final


4 İYUL

I. 21:00. Fransa - Almaniya  - 0:1

II. 01:00. Braziliya - Kolumbiya 2:1



5 İYUL

III. 21:00. Argentina - Belçika - 1:0

IV. 01:00. Hollandiya - Kosta-Rika - 0:0 (Penaltilər seriyası – 4:3)

 


Yarımfinal

8 İYUL

01:00. Braziliya - Almaniya - 1:7


9 İYUL

01:00. Argentina - Hollandiya - 0:0 (Penaltilər seriyası - 4:2) 

 

3-cü yer uğrunda oyun

12 iyul
 
01:00. Braziliya - Hollandiya - 0:3


Final

13 iyul

00:00. Almaniya - Argentina - 1:0


<< Geri
Ana səhifə | BÜTÜN XƏBƏRLƏR | Müsahibə | Premyer Liqa | Haqqımızda | Əlaqə
© 2008-2012 Qol.Az.